Casa Luna Da Boa Vista
| Ingyenes Wifi Ingyenes Wi-Fi a nyilvános területeken | Nemdohányzó Nemdohányzó szobák | Légkondicionálás |
| Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A 2 hálószobás Casa Luna Da Boa Vista Bonito gyors elérhetőséget kínál olyan turisztikai látványosságokhoz, mint a hozzávetőlegesen 500 méterre található Jiboia Projekt. Az 1 fürdőszobás villa legfeljebb 7 vendéget fogad, és pihenésre invitálja őket egy teraszon.
A Rota Aventura Trilhas de Bike nagyjából 25 percnyi sétára, míg a Lagoa Misteriosa nagyjából 3 km-re van a Bonito városi villától. A közelben található egyéb látnivalók közé tartozik a 450 méterre található Parque Nacional da Serra da Bodoquena.
A Casa Luna Da Boa Vista egy külön WC-vel és zuhanyzóval felszerelt fürdőszobával rendelkezik. Fürdőlepedők szintén elérhető.
A Bonito városi ingatlan magába foglal étkezőt kávé/tea készítővel, hűtővel és konyhai edényekkel. Az ázsiai ételeket felszolgáló Quitandinha Bistro karnyújtásnyira van ettől található az ingatlantól.
- Helyi látnivalók
- Boca da Onca Training Center850 m
- Echoes Tour1,6 km
- Nascente Azul1,5 km
- Projeto Jiboia600 m
- Squash Bonito1,3 km
- Sucurista Presentes e Artesanatos1,6 km
- Boca da Onca Ecotur200 m
- Supermercado Santos1,5 km
- Tai Video Locadora e Cinema 3D1,7 km
- Parque Nacional da Serra da Bodoquena600 m
- Repülőterek
- Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel17 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó szobák
- Ingyenes Wi-Fi a nyilvános területeken
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
Tevékenységek és relaxáció
- Kert
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Belső udvar
- Terasz
- Tea és kávéfőző
- Mosógép
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Milyen népszerű látnivalók vannak a Casa Luna Da Boa Vista közelében?
A Casa Luna Da Boa Vista területéhez legközelebbi nevezetességek a Jiboia Projekt (csak 6 percnyi sétára az ingatlantól), a Parque Nacional da Serra da Bodoquena pedig 450 méterre van. - ❓
A Casa Luna Da Boa Vista biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa Luna Da Boa Vista Wi-Fi-t biztosít a nyilvános helyeken. - ❓
Hány vendéget tud fogadni a Casa Luna Da Boa Vista?
A Casa Luna Da Boa Vista kapacitása 7 főig terjed. - ❓
A villa konyhával berendezett?
A villa felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg az ingatlan vendégei vagyunk?
Bonito nevezetességei közé tartozik a Beautiful Aquarium és a Rota Aventura Trilhas de Bike, amelyek 1 km-re, illetve 2 km-re találhatók az ingatlan területétől. Ezenkívül a Lagoa Misteriosa (3 km) szintén ajánlott a látogatásra.